top of page
  bezprzewodowe urządzenie ems
  studio ems

  ZWIĘKSZONA TRWAŁOŚĆ

  WIEMSPRO posiada kilka modeli kombinezonów, które charakteryzują się tym,

  że perfekcyjnie dopasowują się do ciała. Kombinezony do elektrostymulacji Revolution Pro są odpowiednie do wykorzystania dla kilku użytkowników, stosując dezynfekcję i czyszczenie po każdym z nich.
   

  Wykonany z najnowocześniejszych materiałów, które pozwalają użytkownikom na wykonanie bardzo intensywnego treningu z zachowaniem odpowiedniego oporu, zapewnia idealne warunki i maksymalny komfort podczas ruchu.

  Kombinezon do elektrostymulacji Revolution Pro składa się z dwóch części - kamizelki i spodenek, które są łączone w pasie. Do tego kombinezonu konieczne jest dołączenie dwóch opasek na ręce.

  ZAPROJEKTOWANIE DO INTENSYWNEGO I CZĘSTEGO UŻYTKOWANIA

  WSZECHSTRONNE I ODPORNE

  ELEKTRODY Z MOŻLIWOŚCIĄ DOPASOWANIA

  SKŁADA SIĘ Z 2 CZĘŚCI Z MOŻLIWOŚCIĄ DOPASOWANIA

  CHARAKTERYSTYKA KOMBINEZONU DO ELEKTROSTYMULACJI REVOLUTION PRO

  Traje-Revolution-unisex.jpg
  personal ems

  ŁATWY W UŻYCIU

  Łatwy w użyciu i przechowywaniu, sposób w jaki został zaprojektowany pozwala Ci zapomnieć o skomplikowanych zadaniach związanych z użytkowaniem.

  zestaw personal ems

  DOPASOWANIE I SIŁA

  Inteligentny materiał gwarantuje idealne warunki dla użytkownika dla maksymalnego komfortu podczas ruchu. Wysoki poziom oporu idą w parze z niewiarygodną swobodą ruchu.

  nowe urządzenie ems

  ELEKTRODY Z MOŻLIWOŚCIĄ DOPASOWANIA

  Umiejscowienie elektrod może być dopasowane do kształtu ciała każdego klienta, przez co możliwe jest zachowanie maksymalnego poziomu treningu i optymalnej pracy mięśni.

  urządzenia ems

  PLUG & PLAY

  Przyspiesza i redukuje czas potrzeby na podłączenie kombinezonu do urządzenia dzięki wykorzystaniu kabli Wiemspro i systemu Plug&Play.

  biznes ems

  WEWNĘTRZNE PRZEWODY

  Produkcja kabli specjalnie dla Wiemspro gwarantuje ich optymalną adaptację i dopasowanie do kombinezonu, powodując, że możliwe jest ich ukrycie, a przez to uzyskujemy maksymalny komfort.

  PRZEWODNIK PO ROZMIARACH

  Kombinezon do EMS dostępny jest w wielu rozmiarach po to by możliwe było jego jak najlepsze dopasowanie do użytkownika. Zakres rozmiarów to XXS do XXL, zarówno dla kamizelki jak i spodenek, oba mogą być dowolnie łączone co pozwala na stworzenie idealnego kombinezonu.

  POPRAW SWOJE TRENINGI Z SYSTEMEM WIEMSPRO

  Jakość i doskonałość są dla Ciebie kluczowe. Przekładamy bezpieczeństwo nad wszystko co robimy. Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane z wykorzystaniem osiągnięć naukowych i klinicznych, dzięki czemu gwarantują najlepsze efekty.

  urządzenia ems
  urządzenia do ems

  WI BLOG

  bottom of page