top of page
revolutiondetail (1).jpg

BATERIA 

Poznaj nasze urządzenia EMS. WIEMSPRO projektuje i produkuje sprzęt do elektrostymulacji, który szczyci się najnowocześniejszą technologią wytwarzającą sygnały do elektrostymulacji. Nasz system generowania impulsów umożliwia ich tworzenie w kontrolowany i bezpieczny sposób dla każdego rodzaju fali, z dużą wydajnością i zredukowanym poborem energii.

Maquina-electroestimulación.webp
szkolenia ems

WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ, BEZ LIMITÓW

Zaprojektowanie by dać Ci maksymalne poczucie swobody i możliwość zaplanowania sesji trenigowych wewnątrz jak i na zewnątrz, dzięki czemu stworzysz efektywne i ciekawe zajęcia dla swoich klientów.

sprzęt ems cena

MAKSYMALNA WYDAJNOŚC FALI

Wiemspro jako jedyne umożliwia konfigurowanie parametrów fali dla każdego z 12 klientów, dzięki temu można dopasować trening do ich potrzeb.

maszyna ems

BATERIA

LI-ION

Zapewnia maksymalną wydajność podczas treningu do 8 godzin ciągłego użytkowania.

szkolenia z ems

BLUETOOTH 4.0

Zastosowanie technologii Bluetooth o niskim poborze energii zapewnia wysoką wydajność podczas każdego treningu i najbardziej stabilne i najszybsze połączenie pomiędzy urządzeniem a aplikacją.

maszyna do ems

ŁATWE ŁADOWANIE

Baterię można ładować przy pomocy ładowarki z końcówką Mini USB.

trening ems urządzenia

AUTO LINK

Automatyczne łączenie urządzenia i aplikacji, wystarczy włączyć urządzenie i trenować.

Maquina-de-electroestimulacion.webp

CZYM JEST URZĄDZENIE WIEMSPRO?

WIEMSPRO stworzyło bezprzewodowe urządzenie do elektrostymulacji. Umożliwia ono wykonywanie treningu EMS bez ograniczeń co do miejsca czy rodzaju treningu (z wyłączeniem sportów wodnych). Urządzenie do EMS jest szczególnie polecane do:

1. Przeprowadzania personalnego (indywidualnego) treningu EMS.

2. Przeprowadzania grupowych treningów EMS.

3. Wykorzystania w pomieszczeniach, np. Studiu.

4. Wykorzystanie na zewnątrz.
 

Urządzenie ma prosty i ergonomiczny design, ale charakteryzuje się odpowiednią mocą podczas użytkowania i łączenia, umożliwiając Ci przeprowadzenie treningu elektrostymulacji w sposób poprawny, wygodny i efektywny.

Urządzenie jest podłączone do kombinezonu EMS poprzez główny kabel, który stanowi fizyczne połączenie ze wszystkimi przewodami w kombinezonie.Po podłączeniu do kombinezonu EMS musimy się upewnić, że jest poprawnie włożone do specjalnie zaprojektowanej kieszeni i że jest dobrze przymocowana.

 

Urządzenie działa bezprzewodowo w zakresie podłączenia do iPad’a i aplikacji. Połączenie jest możliwe poprzez Bluetooth z iPad’em i aplikacją, co oznacza, że sesje treningowe są wygodne, bezpieczne i efektywne.

POPRAW SWOJE TRENINGI Z SYSTEMEM WIEMSPRO

Jakość i doskonałość są dla Ciebie kluczowe. Przekładamy bezpieczeństwo nad wszystko co robimy. Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane z wykorzystaniem osiągnięć naukowych i klinicznych, dzięki czemu gwarantują najlepsze efekty.

bezprzewodowy system ems
ems bezprzewodowy
sprzet do treningu ems

WI BLOG

bottom of page