top of page

CO SPRAWIA, ŻE WIEMSPRO JEST UNIKALNE NA RYNKU EMS?


Dzisiaj opowiemy o tym co spowodowało, że Wiemspro jest światowym liderem w branży elektrostymulacji, w kwestiach serwisu, jakości produktów, które zmieniają studia treningu w biznes oferujący wyższą jakość, dzięki możliwościom jakie dają trenerom i użytkownikom. Najbardziej cenionymi wartościami są wsparcie i technologia, czy odważysz się to sprawdzić?

1. Pionier i lider w rozwoju technologii

Wiemspro jest pionierem w branży technologii bezprzewodowych. W zasadzie, przed powstaniem Wiemspro, konieczne było stałe podłączenie do niemobilnej maszyny poprzez kabel, co ograniczało mobilność i swobodę podczas ćwiczeń i w konsekwencji, ich dostępność.

Pomijając to, teraz możesz wykonać każdy rodzaj treningu, korzystając jednocześnie z zalet tej technologii. Odnieśliśmy sukces w usuwaniu limitów przestrzeni, oferując nieograniczone treningi, podczas których możesz wykorzystać taką przestrzeń jaką chcesz, nawet w treningach biegowych czy rowerowych. Prawdziwa swoboda ruchu!

Ale te możliwości adaptacji nie byłyby kompletne bez możliwości zaprogramowania optymalnego impulsu, w taki sposób, by możliwe było zrealizowanie potrzeb i celów zarówno trenera jak i klienta. Przed powstaniem tej technologii możliwe było korzystanie z 3 lub 4 programów, bez możliwości konfiguracji, przez co cele trenera lub klienta nie zawsze udawało się w pełni zrealizować. Innymi słowy, wcześniej trener musiał się dostosować do technologii, obecnie to ona dopasowuje się do trenera. Zaprojektuj trening jak zwykle i uzupełnij go określonymi parametrami impulsu elektrycznego, których potrzebujesz w danym momencie.

2. Łatwe do przeprowadzenia sesje grupowe

Kolejnym, ważnym, wyróżniającym faktem jest system sesji grupowych. Możesz przeprowadzać treningi i grupowe aktywności zarządzając do 12 użytkowników z jednego iPada. To pozwoli Ci dostosować ceny zwiększając Twoje dochody. Co więcej, ta podwójna satysfakcja (użytkownik - trener) pomoże Ci wykonywać bardziej dochodowe usługi i posiadać przynoszące większe zyski studio. Z drugiej strony znacznie poprawią się wrażenia użytkownika, tak samo jak efekty. Wiemy, że wiele osób nie lubi treningów fitness, nie lubią treningów siłowych, ponieważ uważają, że są nudne i mniej efektywne. To ostatnie nie tylko wywołuje zmartwienie branży fitness, ale również powoduje, technologia Wiemspro jest możliwa do dostosowania do różnych aktywności sportowych. Wyobraź sobie trening koszykówki, piłki ręcznej czy nożnej całego zespołu z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii i w warunkach symulujących grę. Ty wybierasz ograniczenia!

3. Nowa koncepcja kombinezonów

By jak najwięcej “wyciągnąć” z tej technologii zaprojektowaliśmy kombinezony i kamizelki, które spełniają wymagania studia treningu. Lekkość, elastyczność i trwałość zamknięte w produkcie, który pozwoli Ci na wykonanie każdego treningu, od siłowego po nastawiony na mobilność, w komfortowy i naturalny sposób.

Nie musisz już korzystać z ograniczających ruchy, ciężkich i niewygodnych kombinezonów podobnych do zbroi.

Teraz możesz używać elektrostymulacji całego ciała bez żadnych ograniczeń ruchu, z zachowaniem komfortu, właściwie, możesz zapomnieć, że masz na sobie kombinezon.

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page