top of page
Bez tytułu (810 x 540 px) (2).jpg

O WIEMSPRO

ŚWIATOWY LIDER W ELEKTROSTYMULACJI MIĘŚNI.

Dołącz do nas by odkryć innowacje, które poszerzą Twoje horyzonty i pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe rozwiązania. Poznaj nas i zobacz jakie rozwiązania dla Twojego biznesu oferujemy!

O nas

Światowy lider w elektrostymulacji od 2016 roku

Wiemspro to obecna na całym świecie marka systemu EMS (elektrostymulacji mięśni), która oferuje innowacyjne rozwiązania dla branż fitness, zdrowia oraz kosmetyki. Nasze systemy do bezprzewodowej elektrostymulacji dopasowują się do potrzeb każdej z tych branż wspomagając w ten sposób osiąganie lepszych wyników sportowych, przyspieszanie procesów rehabilitacyjnych, a także poprawiając efekty zabiegów kosmetycznych.

Jest to możliwe dzięki systemowi EMS 360, który obejmuje baterię, kombinezon, aplikację oraz dopracowane w naszym laboratorium programy treningowe lub kosmetyczne. 

Najważniejsi są nasi klienci

Rozumiemy jak ważny jest dobry kontakt z klientem i dbanie o jego zdrowie i sprawność, dlatego Wiemspro stawia na rozwiązania maksymalnie ułatwiające pracę z systemem EMS:

  • wsparcie w przypadku pytań i problemów 24/7 oraz sprawny serwis, dodatkowo poprzez wsparcie jest dostępne również w formie online

  • Laboratorium Wiemspro gdzie można znaleźć wszystkie najważniejsze informacje na temat badań związanych z EMS i prowadzonych na Uniwersytecie w Granadzie, dzięki temu możecie przedstawić swoim klientom wiarygodne wyniki, a także oprzeć swoje treningi o najbardziej efektywne metody.

  • Akademia Wiemspro - platforma e-learningowa, na której dostępne są szkolenia online z zakresu EMS od wiadomości podstawowych do biznesowych na różnych poziomach zaawansowania.

  • Materiały reklamowe - dostęp do licznych materiałów reklamowych, sesji zdjęciowych, filmów, które ułatwiają promowanie Waszych usług!

Nasza misja, wizja i wartości

1 / Misja

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla branż fitnessu, zdrowia i beauty w zakresie EMS, posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Chcemy by Wasi klienci osiągali widoczne efekty, dbając jednocześnie o poprawę zdrowia i sylwetki. 

2 / Wizja

Nasza wizja opiera się o proponowanie takich rozwiązań dla branż fitness, zdrowia i beauty, które będą rozpoznawalne jako nieinwazyjne, bezbolesne, bezprzewodowe i nie wymagające stałej obsługi systemy EMS, które dodatkowo będą kompatybilne z innymi technologiami. 

3 / Wartości
  • Jakość: dbamy o najwyższą jakość, zarówno w kwestii projektu jak i produkcji.

  • Zaufanie i bezpieczeństwo: rozwijamy tylko technologie i produkty, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Waszych klientów.

  • Zapewnienie optymalnych efektów sportowych, zdrowotnych i sylwetkowych.

  • Innowacja: rozumiemy innowacje poprzez badanie i wdrażanie sprawdzonych rozwiązań.

  • Komfort i wygoda użytkowania: dbamy o dostarczanie rozwiązań przyjaznych użytkownikom.

revolutiondetail (4).jpg
bottom of page