top of page
WIEMSPRO

BEZ RYZYKA. 360° KORZYSCI

isotype-black_2x.png
Kombinezony WIEMSPOR.jpg

KOMBINEZONY

Kombinezony WIEMSPRO zostały zaprojektowane tak by możliwe było zrewolucjonizowanie treningu EMS. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i trwałych materiałów, możliwe było stworzenie kombinezonów, które gwarantują maksymalną swobodę ruchu, z jednoczesnym zachowaniem korzyści płynących z treningu EMS.

ELEKTRODY

To dzięki elektrodom możliwe jest przekazanie impulsu do Twoich mięśni. Dzięki nowoczesnej technologii możliwe było stworzenie supercienkich, elastycznych elektrod, które idealnie dopasowują się do ciała.

Supercienkie Elektrody WIEMSPRO.jpg
Bezprzewodowa Bateria WIEMSPRO

BATERIA

Serce systemu EMS WIEMSPRO, to dzięki urządzeniu z wbudowaną baterią możliwe jest emitowanie impulsów elektrycznych do Twoich mięśni. Bezprzewodowe połączenie Bluetooth pozwala Ci na przeprowadzenie treningu zarówno w studiu jak i outdoor, a wytrzymała bateria pozwoli wiele godzin pracy.

APLIKACJA

Wybieraj spośród dostępnych programów lub twórz własne. Dopasuj trening do potrzeb Twoich oraz klienta, ponieważ to aplikacja WIEMSPRO, jako jedyna, umożliwia ustawienie wszystkich parametrów impulsu. Prowadź treningi grupowe do 12 osób jednocześnie, generuj raporty i monitoruj postępy swoich klientów.

Aplikacji WIEMSPRO
wiemspro-app-software-v2-1024x657.webp

JESTEŚMY NA 5 KONTYNENTACH,
W 41 KRAJACH I TE LICZBY WCIĄŻ ROSNĄ! TO EFEKT NASZEJ NIEZAWODNOŚCI, SOLIDNOŚCI I WYDAJNOŚCI.

PASUJEMY DO TWOJEGO BIZNESU

Niezależnie czy jesteś trenerem personalnym, czy masz własne studio lub planujesz je otworzyć, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania. Napisz do nas!

revolution (1)_edited.jpg
revolution (4)_edited.jpg

WI BLOG

bottom of page