top of page
revolutiondetail (4).jpg
EMS-traje.webp

KOMBINEZON DO ELEKTROSTYMULACJI

W WIEMSPRO zrewolucjonizowaliśmy rynek elektrostymulacji z naszą technologią wykorzystaną do stworzenia naszych kombinezonów EMS. Myśląc o Twoim komforcie i bezpieczeństwie stworzyliśmy kombinezony do elektrostymulacji, które cechują się ergonomią, ponieważ idealnie dopasowują się do ciała; ich doskonała jakość zapewnia najnowocześniejszy materiał z jakiego został wykonany. Te technologiczne rozwiązania w sprzęcie do EMS mają za zadanie zapewnienie Ci komfortowego, bezpiecznego i efektywnego treningu. Nasze kombinezony do elektrostymulacji są odpowiednie dla każdego rodzaju użytkownika, niezależnie czy jesteś amatorem czy profesjonalistą w treningu EMS.

ELASTYCZNE

Dzięki ergonomii uzyskanej poprzez zastosowanie elastycznych materiałów i systemów zapięć użytkownik poczuje, że kombinezon idealnie się do niego dopasowuje.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Elektrody można dopasować do różnych kształtów ciała dzięki możliwości zmiany ich położenia i różnym rozmiarom. Dzięki temu możliwa jest optymalizacja i maksymalizacja pracy mięśni podczas treningu.

KOMFORT

Zaprojektowane tak by możliwe było wykonywanie dynamicznych treningów z dużym zakresem ruchu, zapewniają uczucie wolności.

WEWNĘTRZNE OKABLOWANIE

Kable zostały zaprojektowane tak by jak najlepiej pasowały do kombinezonu, dzięki temu możliwe było ich ukrycie wewnątrz poprawiając wszechstronność i komfort.

revolution (3).jpg

KOMBINEZONY ZAPROJEKTOWANE BY BYŁY NAJBARDZIEJ ELASTYCZNYMI WSZECHSTRONNYMI I KOMFORTOWYMI KOMBINEZONAMI EMS NA ŚWIECIE

REVOLUTION PRO

Kombinezon do elektrostymulacji składa się z kamizelki i spodenek. Łączone są w pasie. Kombinezon EMS pozwala użytkownikowi na przeprowadzenie bardzo intensywnych treningów dając idealny opór i komfort. Wykonany z najnowocześniejszych materiałów, które zapewniają idealne warunki dla użytkownika podczas ruchu. Może być wykorzystywany przez wielu użytkowników po czyszczeniu i odkażaniu.

 

Kombinezon EMS oferuje szeroki zakres rozmiarów co pozwala na jego dopasowanie do każdego kształtu ciała. Te rozmiary to zakres od XXS do XXL, zarówno w przypadku kamizelek jak i spodenek, mogą być one łączone między sobą tak by zapewnić jak najlepsze dopasowanie.

SLIM PLUS

Ten kombinezon EMS jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą mieć swój kombinezon do ćwiczeń, umożliwia on wykonanie treningu z jeszcze większą kontrolą i komfortem. Zaawansowane technicznie materiały zapewniają najwyższy poziom komfortu i elastyczności podczas sesji treningowych, umożliwiając zachowanie poprawnej funkcjonalności treningu EMS.

Oferowana szeroka gama rozmiarów pozwala na dopasowanie do każdej sylwetki. Zakres rozmiarów od 1 do 9 zarówno dla kamizelki jak i spodenek z możliwością dowolnego ich łączenia pozwala na idealne dopasowanie.

POPRAW SWOJE TRENINGI Z SYSTEMEM WIEMSPRO

Jakość i doskonałość są dla Ciebie kluczowe. Przekładamy bezpieczeństwo nad wszystko co robimy. Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane z wykorzystaniem osiągnięć naukowych i klinicznych, dzięki czemu gwarantują najlepsze efekty.

kombinezon ems cena
kombinezon ems

WI BLOG

bottom of page