top of page
  kamizelka do ems
  elektrostymulacja kamizelka

  JESZCZE WIĘKSZY KOMFORT I LEKKOŚĆ

  Wiemspro oferuje kilka rodzajów kombinezonów, które charakteryzują się perfekcyjnym dopasowaniem do ciała.

  Kombinezon Slim Plus jest osobistą wersją kombinezonu EMS, jest więc idealnym rozwiązaniem dla tych klientów, którzy poszukują kombinezonu, który będą mogli mieć na własność.
   

  Kombinezon Slim Plus pozwala użytkownikom na dodanie EMS do każdego rodzaju treningu i ćwiczenia z zachowaniem maksymalnego komfortu, jednocześnie pomaga im osiągnąć o wiele lepsze rezultaty.

  Ten jednoczęściowy kombinezon do elektrostymulacji, jest wykonany z materiałów, które oferują najwyższy poziom elastyczności i komfortu podczas sesji treningowych, a także idealne dopasowanie do ciała.

  TECHNOLOGIA FIT&FLEX

  INDYWIDUALNE DOPASOWANIE

  PRZEWODZĄCY, ELASTYCZNY MATERIAŁ

  DWIE, ŁĄCZONE ZE SOBĄ CZĘŚCI

  CHARAKTERYSTYKA KOMBINEZONU DO ELEKTROSTYMULACJI SLIM PLUS

  Do This Not That Mystical Instagram Post, Zodiac Astrology Template (7).png
  trening ems sprzęt

  ŁATWY W UŻYCIU

  Łatwy w użyciu i przechowywaniu, sposób w jaki został zaprojektowany pozwala Ci zapomnieć o skomplikowanych zadaniach związanych z użytkowaniem.

  sprzęt do treningu ems

  DOPASOWANIE I SIŁA

  Inteligentny materiał gwarantuje idealne warunki dla użytkownika dla maksymalnego komfortu podczas ruchu. Duża wytrzymałość idzie w parze z niewiarygodną swobodą ruchu.

  sprzedaż ems

  PLUG & PLAY

  Redukuje czas potrzeby na podłączenie kombinezonu do konektora dzięki wykorzystaniu kabli Wiemspro i systemu Plug&Play.

  sprzedaż systemu ems

  WEWNĘTRZNE PRZEWODY

  Produkcja kabli specjalnie dla Wiemspro gwarantuje ich optymalną adaptację i dopasowanie do kombinezonu, powodując, że możliwe jest ich ukrycie, a przez to uzyskujemy maksymalny komfort.

  PRZEWODNIK PO ROZMIARACH

  Kombinezony posiadają szeroki zakres rozmiarów od XXS do XXL i dopasowanie na podstawie wzrostu i wagi pozwalają z łatwością dopasować go do każdego użytkownika. 

  gdzie kupić ems

  POPRAW SWOJE TRENINGI Z SYSTEMEM WIEMSPRO

  Jakość i doskonałość są dla Ciebie kluczowe. Przekładamy bezpieczeństwo nad wszystko co robimy. Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane z wykorzystaniem osiągnięć naukowych i klinicznych, dzięki czemu gwarantują najlepsze efekty.

  kombinezon osobisty ems
  kombinezon ems

  WI BLOG

  bottom of page